Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Inne

  • Województwo wielkopolskie
  • Miejscowość Poznań-Stare Miasto

Opis:

Coraz mniej miejsc! Zapisz się już dziś na kierunek Technik Usług Kosmetycznych. Czesne jest całkowicie darmowe, a okres kształcenia trwa 2 lata. Zajęcia odbywają się w centrum miasta w naszych profesjonalnych salach lekcyjnych, na najlepszym sprzęcie i najwyższej jakości kosmetykach. Po ukończeniu kierunku, będziesz potrafił przeprowadzić diagnozy kosmetyczne, wykonywać zabiegi pielęgnacyjne i upiększające, udzielać porad kosmetycznych oraz organizować i prowadzić gabinet kosmetyczny. Na pewno pomoże to znaleźć Tobie nową, lepszą pracę. Serdecznie zapraszamy, ul. Półwiejska 20, lub strona internetowa, zakładka „zapisz się online”

Ciekawe oferty z tego działu:
Pomoc dzieciom z trudnościami w uczeniu się.
Pomoc dla dzieci z dysleksją, ryzykiem dysleksji, dysgrafią kl 1 - 3 Szkoła Podstawowa. Doświadczenie i skuteczność. Pedagog. Kontakt 721471542.Dojazd do ucznia z Lublina, Świdnika.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Studenckie savoir-vivre
Studenckie savoir-vivre
Postępowanie zgodne z zasadami dobrego wychowania bardzo ułatwia życie, również to skoncentrowane w murach uczelni. Wykładowcy, choć czasem rozmyślnie skracają dystans dzielący ich od...

Proszę czekać - ładowanie treści...