Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 10 października 2016

Opiekun medyczny – specjalistyczna szkoła

Inne

Dodaj do:

Opis:

Nasza wykwalifikowana kadra od lat kształci najlepszych – kładziemy nacisk na praktykę, jak i wiedzę. Dołącz do najlepszej szkoły dla dorosłych i zostań profesjonalnym OPIEKUNEM MEDYCZNYM! Gwarantujemy świetne przygotowanie do zawodu – i to w 2 lata!

Opiekun medyczny rozpoznaje problemy chorych osób i wie, jakie środki przedsięwziąć, by zniwelować ich przykre konsekwencje. Posiada wiedzę i kompetencje z zakresu pielęgnacji i sprawowania szeroko pojętej opieki nad osobami potrzebującymi. Wie, jak przekazać trudne wiadomości chorej osobie, wspiera ją i motywuje w drodze do zdrowia. Ponadto pomaga lekarzom wykonywać zabiegi medyczne. Opiekun medyczny to cenna pomoc w codziennej pracy szpitali, domów pomocy społecznej czy sanatoriach.

Marzysz o karierze w branży medycznej? Zrób pierwszy krok w stronę sukcesu – zapisz się do ŻAK-a i po 2 latach zostań wykwalifikowanym OPIEKUNEM MEDYCZNYM - - - - - - ->

http://zak.edu. pl/formularz

Nie masz matury? Nie przejmuj się – wymagamy tylko świadectwa ukończenia szkoły średniej! Uwaga: Rekrutujemy, a o przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń!
ul. Grota Roweckiego 42 (I piętro, pok. 123, na wprost schodów) 43-100 Tychy
tychy@zak.edu.pl
32 219-04-97


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*
Przepisz tekst z obrazka obok*
 

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...