Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 5 grudnia 2017

Matematyka - solidnie i skutecznie

Matematyka

Dodaj do:

Opis:

Oferuję solidne korepetycje z matematyki na terenie Bielska-Białej i okolic. Jestem absolwentem matematyki stosowanej na UŚ w Katowicach. Posiadam prawie dziesięcioletnie doświadczenie w pracy ze studentami i uczniami. Na korepetycjach nigdy nie obiecuję cudów - matematyka to trudna i skomplikowana nauka, potrzeba dużo cierpliwości, chęci i konsekwencji aby ją zrozumieć. Dobry korepetytor powinien przede wszystkim zachęcić do samodzielnej, wytężonej pracy.
Zawsze staram się tłumaczyć cierpliwie i do skutku, teorię obrazuję licznymi przykładami. Moje podejście do nauki matematyki i fizyki polega na rozwiązywaniu jak największej ilości zadań. Zajęcia w miłej, bezstresowej atmosferze ale konsekwentnie i profesjonalnie.
Prowadzę kompleksowe kursy przygotowawcze zarówno do matur jak i egzaminów gimnazjalnych. Matematyka wyższa dla studentów i studentek. Jeśli jest coś czego nie rozumiesz i sprawia Ci trudność lub pragniesz nadrobić zaległości z poprzednich lat - koniecznie zadzwoń, pomogę.

Profil.

Prywatnie jestem miłośnikiem fotografii oraz początkującym alpinistą.

2002 Laureat XVII Ogólnopolskiego Konkursu na Pracę z Fizyki im. prof. dr hab. Grzegorza Białkowskiego, egzamin maturalny i ukończenie I LO im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej
2004 University of Cambridge ESOL Examination FC in English
2004 - 2009 Applied Mathematics · UŚ · Katowice, Poland
2009 - 2012 Astronomy · Kraków, Poland
Od 2011 do chwili obecnej Usługi Edukacyjne Sebastian Moszczyński · Właściciel · Bielsko-Biała, Poland
2016 KW Kraków * Sekcja Wspinaczki Wysokogórskiej


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...