Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Nauka języka angielskiego

  • Cena
  • Województwo pomorskie
  • Miejscowość Gdynia

Opis:

English School 4U zaprasza wszystkich chcących doskonalić znajomość języka angielskiego lub zacząć uczyć się go od podstaw na kursy/warsztaty/szkolenia. Zaprasza również dzieci od lat 3-ch do wspólnej zabawy z językiem angielskim, a także wszystkich, którzy niefortunnie będą musieli zdawać egzaminy poprawkowe, a także tych, którzy poprzez znajomość angielskiego chcą podnieśc swoje kwalifikacje zawodowe. Oferta skierowana jest do wszystkich chętnych na każdym poziomie zaawansowania. Szczegółowe informacje: www.englishschool4u.simplesite.com, bądź telefoniczne. Zapraszamy i życzymy owocnej współpracy oraz zadowolenia ze swoich postępów w nauce pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela.

Ciekawe oferty z tego działu:
emisja głosu, lekcje śpiewu, mowy, konsultacje
Profesjonalne przygotowanie do egzaminów na wydział aktorski, wokalno-aktorski i wokalny, lekcje śpiewu, indywidualne warsztaty emisji głosu w A-dur Studio Warszawa.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Studencki budżet do podreperowania
Studencki budżet do podreperowania
O tym, że studencka kieszeń zawsze jest pusta, przekonywać chyba nikogo nie trzeba. A żak przecież wydatków ma co niemiara. Podręczniki kosztują, dojazdy również, pomiędzy zajęciami trzeba...

Proszę czekać - ładowanie treści...