Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Inne

  • Cena
  • Województwo pomorskie
  • Miejscowość Gdańsk

Opis:

Gabinet masażu CUD ul;Szczecińska23/12 Gdańsk, www.cudgdansk.com gabinetmasazucud@gmail.com , tel: 726 349 087. Kursy masażu dla specjalistów oraz dla AMATORÓW MASAŻU. Chcesz rozbudzić zmysłu ukochanej/ ukochanego? Chcesz sprawić niespodziankę mamie/ babci/ cioci? Masz dosyć rutyny, pragniesz się w coś zagłębić, a nie masz pomysłu w jakim kierunku pójść? Mamy dla Ciebie alternatywę ;) Naukę dowolnego masażu od podstaw. Zapraszamy na kursy masażu: relaksacyjny, klasyczny, tajski, czekoladą, miodem, kamieniami, stemplami, bańką chińską, odchudzające, antycellulitowe, drenaż limfatyczny. Wszystkie materiały dotyczące wskazań, przeciwwskazań do zabiegu, wpływu masażu, poszczególnych technik itp. są wliczone w cenę kursu. Cena uzależniona jest od ilości uczestników na kursie (max 3 osoby) oraz ilości godzin. Istnieje możliwość kursu indywidualnego. Możliwość odbywania kursu w weekendy, także w niedziele. Terminy są do uzgodnienia. Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat w j. polskim. Specjalne kursy dla par w domowym zaciszu. Świetnie się sprawdza ;) Przekonajcie się sami. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych szkoleń proszę się z nami skontaktować. Przykładowe ceny: -para 199zł za naukę 1,5 h. (Przy serii spotkań ceny promocyjne). -3 osoby na kursie → cena 499zł od osoby za 25h intensywnej nauki + materiały + pomoc w znalezieniu pracy + dyplom. -1 osoba → cena 1390zł za 30h intensywnej nauki + materiały + pomoc w znalezieniu pracy + dyplom. Istnieje możliwość negocjacji ceny lub nauki innego masażu. „(…) Musisz już wcześniej zastanowić się jaki zawód jest zgodny z Twoimi zainteresowaniami, tak żebyś miał to ochotę robić. A jeśli będziesz w tym dobry, to nie będzie miało znaczenia czy masz wyższe, czy średnie, bo liczyć się będą umiejętności.”

Ciekawe oferty z tego działu:
emisja głosu, lekcje śpiewu, mowy, konsultacje
Profesjonalne przygotowanie do egzaminów na wydział aktorski, wokalno-aktorski i wokalny, lekcje śpiewu, indywidualne warsztaty emisji głosu w A-dur Studio Warszawa.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Studenckie savoir-vivre
Studenckie savoir-vivre
Postępowanie zgodne z zasadami dobrego wychowania bardzo ułatwia życie, również to skoncentrowane w murach uczelni. Wykładowcy, choć czasem rozmyślnie skracają dystans dzielący ich od...

Proszę czekać - ładowanie treści...