Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Inne

  • Województwo lubuskie
  • Miejscowość Gorzów Wielkopolski

Opis:

SZANOWNI PAŃSTWO, z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu rekrutacji do projektu „Nowe kwalifikacje – większe możliwości” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, „Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych”. DLA KOGO: Projekt skierowany jest do: osób w wieku od 15 do 29 lat, w tym osoby niepełnosprawne, osób zamieszkujących na obszarze woj. lubuskiego, osób należących do grupy NEET tj. łącznie spełniające następujące warunki: nie pracują (bierne zawodowo, nie zarejestrowane w urzędzie pracy), nie uczestniczą w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym i nie szkolą się (nie brały udziału w tej formie aktywizacji finansowanej ze środków publicznych w okresie ostatnich 4 tygodni). NA CO: W ramach projektu uczestnik bezpłatnie skorzysta z: indywidualnego doradztwa zawodowego, szkolenia zawodowego poświadczonego certyfikatem, trzy miesięcznego, płatnego stażu zawodowego, pośrednictwa pracy. ZADBAJ O SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ I ZGŁOŚ SIĘ DO UDZIAŁU W PROJEKCIE !!! PO WIĘCEJ INFORMACJI SKONTAKTUJ SIĘ Z BIUREM PROJEKTU: Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji Łukasz Dymek, ul. Pocztowa 3/15, 66-400 Gorzów Wielkopolski, tel. 510 298 825, e-mail: m.domin@biuroprojektu.eu Projekt „Nowe kwalifikacje – większe możliwości” realizowany w ramach „Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych”

Ciekawe oferty z tego działu:
emisja głosu, lekcje śpiewu, mowy, konsultacje
Profesjonalne przygotowanie do egzaminów na wydział aktorski, wokalno-aktorski i wokalny, lekcje śpiewu, indywidualne warsztaty emisji głosu w A-dur Studio Warszawa.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Studenckie savoir-vivre
Studenckie savoir-vivre
Postępowanie zgodne z zasadami dobrego wychowania bardzo ułatwia życie, również to skoncentrowane w murach uczelni. Wykładowcy, choć czasem rozmyślnie skracają dystans dzielący ich od...

Proszę czekać - ładowanie treści...