Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Meble kuchenne Stolkar
Meble kuchenne Stolkar

Warszawa

1,00

Deski podłogowe sosnowe

Cieplewo

39

Nowa torebka Michael Kors
Nowa torebka Michael Kors

Pruszcz

99

SUPER AUTO! ! !
SUPER AUTO! ! !

Czeczewo

9 500

Korepetycje angielski, korepetycje z języka angielskiego - nauka - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Miejscowość Cena Dodano
angielski korepetycje

angielski korepetycje

Gdyniapomorskie 45 2018-11-14
znajdzto.pl / ... / Korepetycje / Angielski
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu ANGIELSKI z województw: Zobacz ogłoszenia z działu ANGIELSKI z miast:

Znajomość języka angielskiego w dzisiejszych czasach, jest jedną z podstawowych umiejętności. Globalizacja i media spowodowały, że kontakt z anglojęzycznym światem jest łatwiejszy niż kiedykolwiek. Brak znajomości języka angielskiego sprawia, że trudno jest się poruszać, choćby po Internecie. Chcąc podszkolić swój angielski, warto znaleźć dobrego korepetytora. Poszukiwania można rozpocząć wśród znajomych, którzy brali kiedyś prywatne lekcje. Warto zapytać, czy ich korepetytor jest wart polecenia, i poprosić o jakiś kontakt do niego. Istnieje także wiele sposobów nauki angielskiego na własną rękę. W sklepach roi się od podręczników i rozmówek. Bardzo skuteczną metodą nauki słówek są fiszki. Coraz bardziej popularne stają się wyjazdy na kursy zagraniczne, a studenci szkolą język wyjeżdżając w wakacje na Wyspy do pracy. Szkoły językowe mają w swojej ofercie szeroką gamę różnych zajęć i konwersacji z native speakerami. Naukę angielskiego można uwieńczyć zdobyciem certyfikatów międzynarodowych takich jak First Certificate in English, Certificate in Advanced English i Certificate of Proficiency English.

Proszę czekać - ładowanie treści...